دوست عزیز این یک هشدار جدی است!

شما باید پکیج بدون فن خود را با یک پکیج فن دار تعویض نمایید؛ چون بخشی از دود حاصل از احتراق دستگاه در محیط زندگی شما پخش می شود و شما را مسموم می نماید.

سوال: چند سال است ما در این محل زندگی می کردیم و هیچ اتفاقی برای ما نیفتاده است؟

پاسخ: گاز منواکسید کربن به مرور زمان و بتدریج در حال تاثیر روی مغز و بدن ساکنین این محل می باشد و در دراز مدت، باعث کوچک شدن مغز و بروز بیماری پارکینسون، آلزایمر، میگرن، آصم و خدای ناکرده سکته های مغزی و قلبی و کما و فلج دائمی می شود، تقریبا می توان برای روشن شدن عمق فاجعه برای مثال اینگونه گفت که به ازای هر یک روز که در چنین شرایط خطرناکی زندگی کرده اید یک ساعت از عمر شما کاهش یافته است. اگر فکر می کنید قسِر در رفته اید سخت در اشتباه هستید!

سوال: علائم گازگرفتگی چگونه است؟

پاسخ: شبیه سرماخوردگی، سردرد،سرگیجه، تهوع، خواب آلودگی، خستگی و...

سوال: حتما باید پکیج فن دار را از شما بخریم؟

پاسخ: ما فروشنده نیستیم تعمیرکار هستیم. برای خرید به نزدیک ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه کنید‌.

سوال: شما این پکیج بدون فن را می خرید؟

پاسخ: خیر بدرد ما نمی خورد، می توانید در سایت دیوار آنرا آگهی کنید و به کسانی که محل نصب پکیج را در نقشه ساخت، خارج از واحد مسکونی مثلا تراس و بالکن پیشبینی کرده اند، بفروشید.

سوال: شما کاری با این حرف ها نداشته باش! پکیج را درست کن پولش را بگیر!

پاسخ: اگر سرویسکار زمان مراجعه برای تعمیر پکیج بجای توجه به این مسئله، پول و منافع شخصی خود را در نظر گرفته و پیش خود فکر کند اگر من این دستگاه را تعمیر نکنم یک نفر دیگر این کار را می کند پس بگذار خودم پولش را بگیرم و وقتم را برای توضیح و توجیه مشتری و تکرار این حرف ها هدر ندهم، مطمئن باشید این فرد خیرخواه شما نیست.

سوال: من متوجه شدم داخل لوله دودکش گرفتگی دارد و مشکل را برطرف کردم دیگر خطر برطرف شده است؟

پاسخ: خیر این هشدار با فرض سالم بودن دودکش و عمکرد صحیح در بهترین شرایط به شما داده شده است و خطر بروز گازگرفتگی همچنان شما را تهدید می کند.

سوال: با یک تعمیرکار دیگر تماس گرفتم گفت ارتفاع لوله دودکش را زیاد کن مشکل برطرف می گردد.

پاسخ: این کار مکش دودکش را در شرایط عادی افزایش می دهد، اما در روزهای سرد سال با بروز پدیده گلخانه‌ای و پایداری هوا شرایط بسیار خطرناک خواهد بود.

سوال: من یک نفر دیگر را آوردم گفت شما درست نمی گویید.

پاسخ: من وظیفه خود را انجام دادم، شما مختارید هر تصمیمی دوست دارید بگیرید، صلاح کار خویش خسروان دانند.


امیدوارم همیشه سالم باشید.

حادثه خبر نمی کند!