دوست عزیز این یک هشدار جدی است!

شما باید پکیج بدون فن خود را با یک پکیج فن دار تعویض نمایید؛ چون بخشی از دود حاصل از احتراق دستگاه در محیط زندگی شما پخش می شود و شما را مسموم می نماید.

سوال: چند سال است ما در این محل زندگی می کردیم و هیچ اتفاقی برای ما نیفتاده است؟

پاسخ: گاز منواکسید کربن به مرور زمان و بتدریج در حال تاثیر روی مغز و بدن ساکنین این محل می باشد و در دراز مدت، باعث کوچک شدن مغز و بروز بیماری پارکینسون، آلزایمر، میگرن، آصم و خدای ناکرده سکته های مغزی و قلبی و کما و فلج دائمی می شود، تقریبا می توان برای روشن شدن عمق فاجعه برای مثال اینگونه گفت که به ازای هر یک روز که در چنین شرایط خطرناکی زندگی کرده اید یک ساعت از عمر شما کاهش یافته است. اگر فکر می کنید قسِر در رفته اید سخت در اشتباه هستید!

سوال: علائم گازگرفتگی چگونه است؟

پاسخ: شبیه سرماخوردگی، سردرد،سرگیجه، تهوع، خواب آلودگی، خستگی و...

سوال: حتما باید پکیج فن دار را از شما بخریم؟

پاسخ: ما فروشنده نیستیم تعمیرکار هستیم. برای خرید به نزدیک ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه کنید‌.

سوال: شما این پکیج بدون فن را می خرید؟

پاسخ: خیر بدرد ما نمی خورد، می توانید در سایت دیوار آنرا آگهی کنید و به کسانی که محل نصب پکیج را در نقشه ساخت، خارج از واحد مسکونی مثلا تراس و بالکن پیشبینی کرده اند، بفروشید.

سوال: شما کاری با این حرف ها نداشته باش! پکیج را درست کن پولش را بگیر!

پاسخ: اگر سرویسکار زمان مراجعه برای تعمیر پکیج بجای توجه به این مسئله، پول و منافع شخصی خود را در نظر گرفته و پیش خود فکر کند اگر من این دستگاه را تعمیر نکنم یک نفر دیگر این کار را می کند پس بگذار خودم پولش را بگیرم و وقتم را برای توضیح و توجیه مشتری و تکرار این حرف ها هدر ندهم، مطمئن باشید این فرد خیرخواه شما نیست.